NOĆ PLANINARA

Pozivaju se članovi Društva da se pridruže manifestacijI "NOĆ PLANINARA", koju organizira Riječki planinarski savez. Više detalja u pozivnici.

N O Ć    P L A N I N A R A

Drage planinarke i dragi planinari,

došlo je i vrijeme našeg, već tradicionalnog, četvrtoga po redu prednovogišnjega druženja. Noć planinara, koja je već prerasla riječke okvire, postala je  manifestacijom koja okuplja planinare iz cijeloga Primorskoga kraja. Do sada nas se na prethodne tri noći uvijek okupljalo stotinjak i više pa vjerujemo da će nas i ove godine u hotelu Neboder u Rijeci biti isto mnogo – kažu: što nas je više, bolja je fešta!

Provedimo stoga i ove godine nekoliko ugodnih sati u planinarskom druženju, plesu i pjesmi na NOĆI PLANINARA, u društvu onih koji cijene iste vrijednosti i vrline kao i mi. Zaželimo si unaprijed bolju nadolazeću godinu, puno zanimljivih i uspješnih pohoda u planine i poneki dobar zajednički izlet....
Odabrali smo petak, 9. prosinca kako bismo mogli ostaviti vikend slobodan za planinarenje. Naše druženje uvijek se održava u povodu Međunarodnoga dana planina, što se obilježava 12. prosinca pa koristimo priliku da vas podsjetimo i na taj, za nas planinare važan međunarodni dan.

Pozovite prijatelje na Noć planinara, prijavite se u svojim matičnim društvima ili neposredno organizatoru.

NOĆ PLANINARA

u petak, 9. prosinca 2016. u hotelu „Neboder“ (Rijeka)

s početkom u 19,30 sati

PROGRAM:

-       Piće dobrodošlice

-       Pozdrav domaćina

-       Večera (buffet):

više vrsta predjela

tri glavna jela

prilozi

desert

-       Ples uz ALEDORE

-       Tombola

Cijena po osobi je 90,00 kuna (uključeno: večera, glazba, najam dvorane - piće nije uključeno).

Prijave i uplate obavljaju se u matičnim društvima ili kod organizatora  – do 5. prosinca

Vidimo se na NOĆI PLANINARA!

Dodatne informacije, organizacija: 091 789 49 66 (Nada), www.rijeckiplaninarskisavez.hr

HOTEL NEBODER

Buffet večera

Praline od pilećih jetrica
Canape s pršutom
Bakalar bianco
Ježić od kockica sira i maslina

Juneći gulaš s njokima
Zeleni rezanci sa šunkom i gljivama

Svinjsko pečenje
Debrecinke
Piletina u umaku od sira
Palenta s mediteranskim biljem
Kiseli kupus
Pečeni mladi krumpir
ezonska salata

Fritule

Kroštule

Piće se naplaćuje prema potrošnji : Vino bijelo : Žlahtina 1 l -  70,00 kn , Vino crv.      Namori 1 l – 70,00 kn .  Prir. i gaz. sokovi , pivo – 14,00 kn , fritule i kroštule se poslužuju nakon      obroka na stolovima uzvanika .