MARUNADA 2018

TRADICIONALNI POHOD MARUNADA 2018

Datum izleta: Subota, 27. listopada 2018.

Vodič: Članovi Društva

Poziv svim planinarskim društvima za sudjelovanje na planinarskom pohodu u sklopu manifestacije Marunada 2018.

Čast nam je i zadovoljstvo pozvati vas da nam se pridružite na planinarskom pohodu koji će biti upriličen 27. listopada 2018. godine - „Marunada 2018“.

Kako bismo mogli organizirati sve za vaš dolazak, molimo vas da nam potvrdite dolazak s brojem sudionika najkasnije do 22.10.2018. godine. Okupljanje sudionika pred početak pohoda u 09,30 sati u centru Lignja - ispred zgrade Park prirode Učka. Za sve sudionike upriličeno je piće dobrodošlice uz slatkiše i kolače. Nakon zdravice, Predsjednik PD Knezgrad- Igor Simić  u pozdravnom kratkom govoru upoznat će sve sudionike  sa planom pohoda.  Predviđena je slijedeća planinarska tura:

Liganj - "stazom Maruna" preko Oplovca do Babina skloništa – povratak istom stazom do Lignja  na pučku feštu.
Vrijeme hoda je 2,30 - 3 sata.

Nakon ručka na Babinom skloništu, silazak je predviđen u 15 h i 30 minuta do Lignja, gdje se nastavlja druženje uz zabavu i ples na pučkoj fešti u Lignju.

Program arunade

Za više informacija stojimo vam na raspolaganju. Kontakt osoba je Igor Simić, telefon - 091/9141264
S poštovanjem,
Predsjednik Društva